+420 603 978 055 david@hlasovykouc.cz

AUDIO/VIDEO TVŮRCI

Ať bude stát před kamerou či za mikrofonem kdokoli, dostaneme z něj to nejlepší...

Pro kreativce a tvůrce audiovizuálního obsahu

Pro začínající i zkušené filmaře, youtubery, podcastery, influencery, reklamní agentury. Rád pomůžu i studentským projektům.

Nabízím přípravné proškolení účinkujících a jejich hlasové vedení i během natáčení. Pro srozumitelnost, přesvědčivost a poutavý projev, příp. pro autentickou hereckou akci.

Pro filmy, reklamy, videa, podcasty, produktové prezentace, tutorialy, videokurzy…


PRO MUZIKÁLOVÉ I ČINOHERNÍ PRODUKCE NABÍZÍM KOMPLETNÍ HLASOVÝ TRÉNINK ANSÁMBLU A SPOLUPRÁCI NA HUDEBNÍM A ČINOHERNÍM NASTUDOVÁNÍ. Podrobná nabídka níže:


NĚKTERÁ Z TÉMAT
Režijní záměr – Kultivace hlasu a způsobů jeho tvorby – Dech – Fonace – Resonance – Postoj – Interpretace – Nadstavbové zušlechtění řeči – Ortoepie – Ortofonie – Artikulace – Hyperkorektnost – Modulace melodická, silová, kvalitativní a kvantitativní – Větné a slovní důrazy – Profesionální podcast – Herecká řeč – Přesvědčivý hlas – Autentická intonace – Umělecká práce s řečí  – Emoce – Vnitřní motivace – Myšlenkové celky – Podtext – Zdravý a autentický hlas – Podcasteři – Identifikace neefektivních či destruktivních hlasových návyků – Tělesný prožitek – Zvládání trémy – Natáčení podcastů – Trénink pro tvůrce podcastů – Umělecká práce s řečí – Hlasový kouč – Hlasový poradce – Autentický a zdravý hlas – Podloženo kontinuálním výzkumem aktuálních vědeckých poznatků